KONST / Litografier / Grafiskt blad 17281024
nr 1728 1024
Bob Dylan
(f. 1941), USA
Grafiskt blad, "Bicycle" ur "The Drawn Blank series". Signerad och numrerad, 45/295. Gicléetryck, bildmått: 59x43 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm
Bob Dylan, amerikansk född 1941.
måndag 29 september 2025
kl 18:17:02
- Klassiska
29 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska